Jedním z hlavních oborů činnosti společnosti Seal je tvorba webových stránek s využitím publikačního (redakčního) systému.

V současné době Vám můžeme dát na výběr ze dvou cest, jak vytvořit web s publikačním systémem.

Několik snímků obrazovek administrace publikačního systému Publicity.

Kromě aparátu pro vkládání a zobrazování článků má publikační systém ještě řadu různých nadstavbových modulů, které umožňují i komunikovat s návštěvníky webu, zpřístupňují informace uložené v jiném tvaru než standardní články - například adresáře, fotogalerie a podobně.

Weby připravujeme zakázkově, to znamená, že se každému individuálně věnujeme - vybíráme potřebné moduly, pomáháme se stanovením struktury rubrik, děláme grafický návrh.

Společnost Seal se s nabídkou technologie publikačních systémů zaměřuje na veřejnou správu, tedy především obecní a městské úřady, sdružení obcí, ale i centrální úřady a instituce, a dále na neziskové organizace. Umíme ale i standardní web pro komerční sféru.

Za nejvhodnější cestu, jak vysvětlit, co náš publikační systém dělá, považujeme jeho předvedení, proto každému zájemci nabízíme nezávaznou schůzku, kde krátce předvedeme postup práce se systémem.

Společnost Seal, s.r.o. nabízí neziskovým organizacím bezplatné vytvoření www stránek. Nezisková organizace však musí splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s vyhlášenými pravidly.